האם אני מוכן לאמץ חתול?

אפשר לרצות להחזיק בעלי חיים מבלי לדעת אם זה הזמן המתאים. אכן, קבלת פנים לחתול אינה החלטה שיש להקל בה ראש. אז הנה 5 סימנים שמראים שאתה מוכן לאמץ חתול!

למה חתול?

החתול הוא בלתי צפוי, כמו חיות רבות אחרות לצורך העניין. הוא גם יותר עצמאי מהכלב, אבל גם מאוד חביב ומתלטף. לפיכך, קל יותר להשאיר חתול לבד ליום אחד ולא כלב. למעשה, הוא מצליח להתעסק ביתר קלות והוא פחות מדוכא מהרעיון של לבלות בלי אדוניו. עם זאת, רכישת בעל חיים חייבת להיות מְחוֹשָׁב. לכן, אם אתה מזהה את עצמך בנקודות הבאות, אתה יודע שאתה מוכן לקחת על עצמו כדור שיער כמו שצריך.

1/ אתה צריך חיבה

האם אתה מסופק בחייך, אבל חסר לך משהו קטן? אין ספק שזו נוכחות של חתול, כדור של אהבה שימלא את חיי היומיום שלך. ואכן, לחברינו החתוליים יש תפקיד טיפולי איתנו.

ליטוף חתול
קרדיטים: ablokhin / iStock

עם זאת, חשוב לזכור שכןאחריות לפני שעושים את הקפיצה. ואכן, כאשר אנו לוקחים חיה תחת כנפינו, חשוב שהיא תוכל לסמוך עלינו. אז אם אתה לא בטוח שאתה מוכן, אתה יכול לחכות. בלי למהר!

2/ יש לך זמן להקדיש לזה

חתולים בהחלט דורשים פחות תשומת לב מכלבים, אבל אתה עדיין צריך להיות מוכן לכך לטפל בזה היטב. חתולים אכן יכולים לרצות לבלות את היום הרחק מאיתנו בשינה, אבל הם יכולים גם להעיר אותנו בבוקר ולגרום לנו לחגוג. כדי למשוך את תשומת הלב שלנו . לכן, אל תאמץ חתול מתוך מחשבה שאתה יכול להשאיר אותו לבד מבלי לדאוג.

3/ יש לך את המקום והאמצעים לטפל בזה

אם גדלת עם חיות, זה נראה נורמלי שאתה רוצה עכשיו חתולים. עם זאת, לא תמיד זה הזמן המתאים בגלל לימודים, מצבי חיים שונים וכו'. כשסוף סוף יש לך מקום מרווח מספיק ובטוח בשבילך, אז תוכל לחשוב על התקנת פינת חמד לחתול מקסים. עם זאת, זה גם הכרחי לחשוב על עלויות מה זה מייצג. למעשה, אתה חייב להיות מסוגלים כלכלית להרשות לעצמםמה שעלול לקרות. בנוסף, אתה צריך להיות מסוגל תנהל את זמנך. אם יש לך את האמצעים ואתה יודע שיהיה לך מספיק זמן לחתול שלך, אז נראה שהכל במקום כדי לאמץ אחד!

חול חתולים
קרדיטים: iStock

חתולים דורשים א תחזוקה שוטפת . עם זאת, יש צורך גם להדגים סבלנות לחנך אותם ולאלף אותם. אל תחשוב שהכל נרכש ישירות עם חתול. אכן, זה יכול להזיק לרהיטים או אפילו להקל על עצמו בתוך הבית, זה חשוב להיות מודע לפנילצאת לאימוץ. לבסוף, ודא שאתה יכול לסבול ריחות פסולת ולהסכים לשנות אותו באופן קבוע מאוד.

4/ יש לך אהבה אמיתית לבעלי חיים

אנחנו לא יכולים להגיד את זה מספיק: כשאתה מאמצ חתול, זה בשביל לטפל בו ולאהוב אותו בכנות. החיות כן אינם גחמות או כלי משחק . לכן, אתה צריך לחשוב על האושר של החיה לפני הרצון שלך לקבל אחד. שאל את עצמך מדוע אתה רוצה לקבל בברכה כדור שיער. האם זה רעיון ותיק או רצון חולף? האם שקלת הכל העלויות הצפויות? בנוסף, חתולים חיים הרבה זמן, אז אתה צריך להיות מוכן לאהוב אותם ולספק להם הכל את תשומת הלב שהם צריכיםמדי יום במשך מספר שנים.

חתולים מאוהבים
קרדיטים: Nataba / iStock

5/ אתה באמת רוצה את זה

זה חיוני לא לרצות להחליף בעל חיים שנפטר: קח את הזמן שאתה צריך להתאבל כמו שצריך . כל חתול הוא שונה ואף אחד לא יחליף את האחר. אז הקפידו לתת לעצמכם זמן לכל שלב בחייכם, כולל קבלת פני בן לוויה חדש!

אימוץ חתול מביא אושר לחיים. ככל שתאהבו אותו יותר ותוכיחו לו, כך הוא יחזיר לכם את זה! כשיש לך את כל מה שאתה צריך כדי לטפח חתול, אז אתה יכול לקחת את הקפיצה. אם יש לך ספקות, זה מצד שני שאתה עדיין לא ממש מוכן. אז אל תעשה אל תמהראם חסר לך מקום, כסף או זמן.