האם חיים בטנדר אפשריים עם חתול?

האם אתה חובב טיולי טנדרים ואתה רוצה לחלוק את הרגעים האלה עם החתול שלך? למרות שלחתולים הקטנים האלה יש את ההרגלים שלהם, חלקם יכולים גם להשתוקק להרפתקאות! הנה קצת מידע לקחת אותו איתך בטנדר.

ללכת על הרפתקה

יותר ויותר אנשים בוחרים לנסוע עם מנוע כדי לחקור את העולם! עם זאת, דרך חיים זו דורשת קצת אמצעי זהירות על מנת להבטיח את שלומו של החתול שלו, גם אם טיול עם בעל החיים שלו הוא בר השגה היום.

רצועת חתול ואן
קרדיטים: marieclaudelemay/iStock

ההרפתקה אפשרית יותר עם חתול סקרן שכבר סומך עליך כדי שלא יפחד. אכן, אורח חיים נוודים כזה יכול להיות בקלות מעורר חרדה עבור החיה בגלל נסיעות. עם זאת, לחלק מהחתולים אין בעיות תחבורה והם נהנים מהטיולים הללו בנעימים! לכן חשוב לחשוב איך שלו חתול חי בנסיעות דרכים לפני ששוקלים את אורח החיים הזה.

הרגלים לאמץ

כדי שיוכל לגור בטנדר עם החתול שלו, חשוב שהוא להראות לאט לאט הסביבה שלו, בדיוק כמו שאפשר לעשות עם הבית שלו. שלב זה חיוני כדי שהחיה תתפוס את סימניה ותרגיש טוב. אם הוא רגיל לראשונה לגור במקום מגורים אחר, רצוי לבצע א שינוי הדרגתי כדי לא להאיץ בו. לאחר מכן תוכל ללכת ל סוף שבוע כ"מבחן" להציג לו בעדינות את דרך החיים העתידית הזו.

פינה בשבילו

בדיוק כמו בבית, לחתול חייב להיות מקום עבורו בטנדר. למרות שמדובר בחלל קטן יותר, חשוב שימצא שם את מקומו ופינה לבלות בו תנומות טובות. בנוסף, נסיעות מאפשרותלהעשיר את החיה ולהראות לו הרבה נופים שונים. כשהם רגילים ללכת ברצועה למשל, אין בעיה ללכת איתם ברוגע.

צ'אט מ
קרדיטים: Beyza ISIK/iStock

בִּטָחוֹן

כאשר מטיילים עם חיית המחמד שלך, זה חיוני תמיד הניירות שלו איתו. תיק הבריאות שלו, כמו גם מסמכי הזיהוי, הטיפול או החיסון השונים שלו ציוויים לנסוע בשלווה. ניתן לבקש אלה גם מתי חציית גבולות מסוימים.

יתר על כן, זה חיוני לעשות מזהה חיית המחמד שלך, במיוחד אם היא צריכה לנסוע למספר אזורים. לבסוף, חשוב להגדיר את א מקום בטוח לחתול כדי שלא תהיה סכנה במהלך הטיול.

חיים אפשריים

למרות שחלקם קצת חוששים בהתחלה, עם סבלנות והקשבה, חתולים יכולים להתרגל בהדרגה לחיות בבתים המתגלגלים האלה. לכן אין לשלול את דרך החיים הזו עבור כדורי השיער האהובים עלינו. יתר על כן, כמה חתולים הם מוגשות יותר בדרך זו, כי הם מגלים נופים רבים תוך שהם בטוחים.

גם אם קל יותר כאשר מתרגלים לבעל החיים כשהוא תינוק, גם חתול בוגר יכול להסתגל אליו. הכל שאלה של רצון, הקשבה ואכפתיות ! לכן, עם כל אמצעי הזהירות החיוניים וכל הדברים ההכרחיים לחתול, חיים מספקיםבטנדר אפשרי עבור חברינו!