האם חתולים יכולים לגדל חיות מלבד החתלתולים שלהם?

חתולים הם חיות מאוד עצמאיות, אבל גם מאוד חיבה. עם זאת, לא ניתן להכליל את הטמפרמנט שלהם. חלקם יהיו מאוד הפגנתיים, בעוד שאחרים יהיו די מנותקים. עבור אמא חתולים לעתיד, זה אותו דבר, לעולם לא נוכל לדעת איך הם ימלאו את תפקידם! עם זאת, רוב כדורי השיער הקטנים האלה מפתיעים אותנו. חוץ מזה, נשאלת שאלה: למרות שחתולים יכולים לחנך את התינוקות שלהם, האם ייתכן שהם מגדלים חיות אחרות מלבד החתלתולים שלהם?

חיות בלתי צפויות

החסות הקטנות שלנו מלאות של הפתעות. ואכן, במהלך הלידה, חתול יכול לטפל מיד בצעדים שלה או לקחת יותר זמן לקבל אותם. האינסטינקט האימהי בדרך כלל מתפתח היטב. עם זאת, חייבים תמיד לפקוח עין על תקופה זו כדי שהכל ילך כשורה.

חתול ואפרוח
קרדיטים: MajaMarjanovic/iStock

בנוסף, החתולים האהובים שלנו יכולים לשנות באופן קיצוני את התנהגותם כשהם נמצאים עם חיות אחרות. הם יכולים להיות יותר חיבה ו מגונן או להיפך להיות תוקפני. לכן יש צורך להיות קשובים ומכבדים כדי לא ליצור בעיות או חוסר ביטחון ביניהם.

הפתעות נחמדות

אנו יודעים שהחיות הקטנות שלנו יכולות לחיות עם כמה מינים שונים. כלבים, ארנבות ושפנים נוכחים יותר ויותר בבתים שלנו. בנוסף, סביר להניח שהחתולים שלנו קשר עם אהבה חשובה כלפי בן לוויה שלהם. זה אפילו קורה שחתולים מקבלים בברכה גורי חתולים שאינם שלהם. אכן, הם יכולים להפוך אמהות מאמצות האם מציגים תינוקות בזמן נוח. יתר על כן, לא מן הנמנע שהם לאמץ מינים אחרים.

מקרים חריגים

למרות ההבדלים הפיזיים, הצלחנו לראות כמה מקרים מקסים וייחודי של נקבות המטפלות בחיות אחרות, כגון גורים, אפרוחים, ברווזונים ו לפעמים אפילו סנאים. ואכן, בתקופת ההנקה, או ממש לפני הלידה, חתולים יכולים להרגיש מוכן לקבל בברכה חיות קטנות ורכות אחרות.

אז הם במצב קבלה, כי התקופה הזו מתאימה לאהבה ולציפייה של הקטנים שלה. בנוסף, חתולים מסוימים עשויים להרגיש צורך לספק את ההגנה כי בעל חיים צריך. במקרה זה, כשבעלי חיים אחרים מציגים את עצמם בפני חתול, זה בגלל שיש להם את הצורך הזה בנוחות ובביטחון. אז אולי היא תוכל לענות בחיוב לציפייה זו. עם זאת, לפעמים זה לא נדבק וצריך למצוא פתרון אחר.

אתה תבין את זה, חתולים הם חיות מדהימות שהלב על כפותיהם. לכן זה לא בלתי אפשרי שחתול יהפוך האם המאמצת של חיות קטנות שונות.