חתול מיין קון זה לא ישאיר אותך אדיש!

ישנם מספר מדהים של גזעי חתולים שונים, עם פרווה וטמפרמנט מובהקים. יתר על כן, אם עדיין לא ראית את זה באינטרנט, החתול הספציפי הזה עושה הרבה רעש. ריצ'י הוא אכן חתול מיין קון שלא ישאיר אותך אדיש!

ריצ'י, חתול מרשים

במקור מצרפת, ריצ'י אומץ כשהיה בן 4 חודשים מחתולה. כבר אז הייתה לו פרווה מרשימה. הייחודיות שלו נובעת מהלבוש שלו נקרא "עשן", שחור ואפור, שהוא מאוד מבוקש על ידי אוהבי חתולים. אפשר להבין את הסיבה כשרואים יופי כזה. מזכיר את למור או לא חתול "יטי".אנחנו יכולים רק ליפול בכישוף שלו!

המיין קון, חתול פופולרי במיוחד

למיין קון גבוה וחסון, יש מזג חביב מאוד. ואכן, הם חברותיים ושובבים במיוחד, עד כדי כך שידוע שיש להם התנהגות דומה לזו של כלב. נחשבים בין החתולים הגדולים ביותר, הם למעשה חיות מיניאטוריות מקסימות.

לריצ'י יש תכונות רבות לחשוף באינטרנט. עכשיו בן יותר משנה, לחתול הזה יש מועדון מעריצים מרהיב באינסטגרם שכולל יותר מ 135,000 מנויים. על חשבון זה, יש הרבה תמונות, אבל גם סרטונים, עצות וסיפורו. אז ריצ'י התפרסם ו פופולרי מאוד בקרב משתמשי אינטרנט הודות למראה יוצא הדופן שלו ושלו מזג מדהים. הוא לא היחיד שזוכה לשמצה מסוימת ברשת. אנחנו אכן יכולים לראות כמה חשבונות גדלים לאט לאט, מציעים מזור ללב לאוהבי חתולים.

ריצ'י, חתול יחיד במינו!

ואתה, האם אתה מכיר עוד חתולים מרשימים כמו ריצ'י המיין קון? אנא הודע לנו על ידי השארת תגובה!