מה השיעור האידיאלי של חלבון במזון לחתולים?

החתולים הקטנים שלנו הם טורפים גדולים. כדי לטפל בהם, חיוני להקפיד על תזונה נכונה, בנוסף לכל תשומת הלב המגיעה להם ביום יום! אז לאהוב אותם פירושה גם לוודא שיש להם את כל אבות המזון החשובים. עם זאת, לא תמיד קל לנווט עם כל הטווחים שקיימים. אולטרה פרימיום ישיר מחויבת למתכוני אוכל שונים המכסים את כל צרכי החלבון הדרושים לחתול. הנה משהו שאפשר לראות בצורה ברורה יותר לגבי הצרכים החיוניים של החתולים הקטנים שלנו.

חלבון חיוני לחתולים שלנו

בניגוד לבני אדם, לחתולים חייב להיות א בעיקר תזונה טורפת. אוכל ראוי חלבון חיוני מסיבות אחרות. לפיכך, אם הארוחה של החיה הקטנה שלך אינה מכילה מספיק ממנה, היא עלולה לגרום כמה דאגות בריאותיות. הנה רשימה לא ממצה של היתרונות של אוכל עשיר בחלבון עבור החתולים שלנו:

  • פחות עייפות ויותר אנרגיה
  • אספקת חנקן חיונית לבריאותם הטובה
  • שמירה על מערכת שתן טובה
  • יופי של מעיל וטפרים
  • שימור מסת שריר
  • תורם לתפקוד תקין של מערכת החיסון
אולטרה פרימיום ישיר
קרדיטים: אולטרה פרימיום ישיר

בחירת הקרוקטים הנכונים עם מותגים מחויבים

הקרוקטים אולטרה פרימיום ישיר הַצָעָה כמות אידיאלית של חלבון עבור החתול שלך, בהתאם לגילו, משקלו, אורח החיים וכו'. ואכן, כל חתול הוא שונה ויש לו צרכים ספציפיים! לאחר מכן חיה מעוקרת תאכל פחות שומנית כדי לא להסתכן בעלייה במשקל או בפתולוגיות אחרות.

עם זאת, זה חשוב לכבד את התזונה הטורפת שלהם. מוצר טוב שם את החלבון במקום הראשון, אז זה מייצג 30 עד 40% מההרכב עבור קרוקטים. זו הסיבה שהמותג הזה מציע מוצרים המכילים 70% מרכיבים ממקור מן החי, המכסה את כל צרכי החלבון עבור החתולים שלנו. בנוסף, טווחים ללא גרעינים יוצרו כדי להבטיח א עיכול טוב.

החברה הזו צרפתי משהו לרצות איתו ערכים מכבדים. אכן, נושאי איכות הסביבה ורווחת בעלי החיים הם לב ליבה של החברה שלנו. אולטרה פרימיום ישיר לאחר מכן מתחייב על ידי תשלום 1% מהמחזור שלהם (של מוצרים מסומנים), ישירות ל עמותות להגנת בעלי חיים הודות לתווית 1% For Animals. עם זאת, מחויבות זו לא נעצרת שם. נוצרה בשנת 2014, החברה כבר נתנה יותר מ-370,000 ארוחות במקלטים שונים (80,000 בשנת 2021).

אולטרה פרימיום ישיר
קרדיטים: Ultra Premium Direct

תזונה מאוזנת נגישה לכולם

כדי להיות בריאים, החתולים שלנו חייבים אוכל איכותי. לפיכך, המותג הזה שעובד בשיתוף פעולה עם וטרינרים תזונאים הוא נגיש לכמה שיותר אנשים. אכן, זה מציע מחיר זול עד 40%. מטווחים מקבילים. המכירה היא באינטרנט, יש ללא עלויות נוספות : במילים אחרות אין מתווך, ולכן ללא שוליים נוספים.

הודות למערכת המנויים שלהם, 10% הנחה מוחל על כל הרכישות שלך. בנוסף, הקרוקטים נמסרים אליך, ממש בפתח ביתך. לכן, אתה בוחר תדירות משלוח שמתאים לך אז אתה לא צריך לדאוג בקשר לזה יותר! עם זאת, אל תדאג, הנוסחה שאליה אתה ניתן לערוך את המנוי. לאחר מכן תוכל לשנות את תוכן ההזמנה שלך, או את תאריך הקבלה בכל עת. לאחר מכן תוכלו לראות את התקדמות ההזמנות השונות הודות למייל תזכורת!

כדי להבטיח אכילה המכסה את כל הצרכים של בעלי החיים שלנו, Ultra Premium Direct ממקסם את השימוש ב מוצרים טבעיים. בנוסף להרכב החלבון האידיאלי, כל המרכיבים מתאחדים כדי להשיג תזונה שמקדמת את רווחת כדור השיער שלך.