מחלות חתולים הנגרמות על ידי מזון

החתול יכול להיחלש מבעיות בריאות שונות. עם זאת, חשוב לדעת את הסיבות, ולהיות א מעקב קבוע אצל וטרינר. למרות שהחבר הקטן שלנו נראה די בכושר, הוא יכול להסתתר כמה דאגות. על מנת למנוע בצורה הטובה ביותר פתולוגיות אפשריות, חיוני שלחתול שלך יהיה אוכל טוב, גירוי מעשיר, מקום נוח לחיות בו, כמו גם תשומת לב מיוחדת לרווחתו. הנה איך לשפר את בריאות החתול ולהימנע ממחלות מסוימות, הודות לתזונה איכותית.

ההשלכות של תזונה לא נכונה

האוכל חשוב מאוד לבריאותו הטובה של החתול. למרבה הצער, יכולות להיווצר מספר בעיות כאשר המזון אינו מותאם לצרכי בעל החיים. מעיל עמום, קשקשים, אבל גם אחרים פתולוגיות חמורות יותר יכול פני השטח. בנוסף להשמנה, בעיות עיכול, סוכרת, או אפילו שתן יכול להתפתח. בכל מקרה, מחלות אלו אינן לא להקל ראש ויכול להיות קטלני עבור חברינו.

על מנת להבטיח חיים בריאים, חיוני אם כן לקיים מעקב קבוע אצל וטרינר, ולהציע לו תזונה מותאמת. לפיכך, באשר לנו, עלינו להבטיח את איכות המוצרים שאנו נותנים להם.

קרדיטים: BALANCE & INSTINCT

מציאת אוכל איכותי

כולנו רוצים למצוא את הארוחה הטובה ביותר עבור החתול שלנו. זה גם רצון המותג איזון ואינסטינקטשמתפתחת מתכונים מותאמים לכל הצרכים של בני החסות הקטנים שלנו. על מנת לשמור על בריאותם, חובה להציע להם מזון איכותי. הטווחים השונים שלהם מייצגים מזון פרימיום לחתול, המושלם עד למקסימום של מרכיבים טרי ומקומי. פותח על ידי וטרינרים ומומחי תזונה לבעלי חיים, המבחר הרחב שלהם מאפשר לך למצוא המזון האידיאלי עבור החתול שלך. אכן, חשוב לקחת בחשבון את הצרכים שלהם כדי להבטיח את האיזון שלהם.

לאחר מכן יש למוצרים תכולה גבוהה של חלבון מן החי כדי לענות על הצרכים של הטורפים הקטנים שלנו. בנוסף, המתכונים שלהם מפותחים ל כדי לייעל עיכול ולהבטחת תפקוד תקין של מערכת השתן. כפי שראינו בעבר, מזון הוא לעתים קרובות בלב הבעיות הבריאותיות. חברה זו עושה כמיטב יכולתה לתמוך בחתולים במהלך בכל תקופות חייהם.

קרדיטים: BALANCE & INSTINCT

מותג מחויב עם מערכת מנויים

ÉQUILIBRE & INSTINCT הוא מותג צרפתי העוסק בנושאי איכות הסביבה, כמו גם ברווחת בעלי חיים. הודות למערכת המנויים שלהם, אתה מרוויח 15% הנחה בהזמנות שלך, ללא התחייבות וניתנת לשינוי בכל עת. עם מכשיר זה, אתה מקבל את המוצרים שלך ישירות הביתה, בתדירות הרצויה. בנוסף, הודות לקוד MVDC30, אתה מרוויח 30% הנחה להזמנה הראשונה שלך, עד 31/08/2022 (לא כולל עלויות משלוח).

בנוסף, תוכנית שגרירים מיוחדת מאפשרת ללקוחות מסוימים לעשות זאת לבדוק מוצר אחד בחודש. המטרה שלהם היא להשיג את הארוחות הטובות ביותר עבור חברינו, הם להוטים להבין הציפיות של כדורי השיער שלנו. בנוסף, על מנת לספק את כל הפרופילים, הם מציעים אוכל רָטוֹב ללא דגנים, אבל גם לקדם דו-תזונה. אז יש משהו לכל הטעמים כדי לענות בצורה הטובה ביותר על כל הצרכים של בעלי החיים שלנו של החברה.