רעיון טוב או רע?

בטח תהיתם מה חיית המחמד שלכם עושה כשהיא בחוץ. החתולים שלנו אכן לפעמים מאוד מסתוריים ולא בכדי אנו אומרים לעתים קרובות שהם אוהבים הרפתקאות. לאן הם הולכים והאם הם תמיד הולכים באותו מסלול? גשש GPS פותר את התעלומה אחת ולתמיד. הנה קצת מידע כדי ללמוד קצת יותר על קולרי GPS לחתולים.

מצא את החתול שלך בקלות

אם חלק רואים בו גאדג'ט, גשש ה-GPS יכול להיות שימושי מאוד עבור חתולים שנוהגים ללכת לאיבוד. ואכן, כדורי השיער שלנו יכולים ללכת לאיבוד בקלות לצאת לציד או לטייל! בעוד שחלקם אף פעם לא הולכים רחוק במיוחד, אחרים לפעמים פזיזים ואז מתרחקים מהבית. בנוסף, גם חתול מקורה יכול לפעמים לברוח.

למרות שחתולים מסוימים קשורים יותר לבית מאחרים, אחרים אינם יכולים לחיות אך ורק בתוך הבית. אכן, הם צריך חופש ואוויר צח! עם זאת, זה לא תמיד מרגיע עבור הבעלים, כי אנחנו לא יכולים לדעת מה חיית המחמד שלנו עושה או אם יש לו בעיות. בנוסף לא זיהוי הכרחיגשש ה-GPS לחתולים יכול אפוא להרגיע יותר מאחד, אך מהם היתרונות והחסרונות של ציוד זה?

חתול עם גשש gps
קרדיטים: נילס ג'קובי/iStock

היתרונות של גשש ה-GPS

אתה לא יכול לדמיין את כל מה שחתולים יכולים לעשות ביום אחד. אם אנחנו חושבים שהם סתם מטיילים נחמדים בטבע, לעתים קרובות אנו טועים. הם אכן יכולים ללכת לשכנים, לבקש חיבוקים מזרים, אבל גם לרדוף אחרי קוגנרים או אפילו לצוד חיות שונות. הייתם מבינים את זה, הם יכולים לחיות מאה מייל לשעה ולראות כל כך הרבה דברים! מכשיר זה מאפשר לך לגלות את החיים הסודיים של החתול שלך.

כאשר החתול שלך נעדר זמן רב מדי, אתה יכול גם לגלות היכן הוא נמצא הודות ל גשש gps לחתולים! אז, אל תדאג יותר לאבד את זה: עם הכלי הזה יש לך מושג איפה איפה הוא ומתי. בנוסף, הוא עוקב אחר כל הנתיב שעבר החתול שלך במהלך היום.

gps חתול שחור ולבן
קרדיטים: michaklootwijk/iStock

החסרונות שלה

כולנו יודעים שקולרים מאוד לא מעודדים את החתולים שלנו. אכן, כשהם אינם בפיקוח, עדיף אל תאפשר להם. כמו עם רתמה, הם מסתכנים בהיתקלות, להיתקע, אבל גם להיחנק. עם זאת, אנו יודעים שחתולים הם הרפתקנים אמיתיים שאוהבים להתגנב לפינות הקטנות ביותר ולפעמים מסוכנות.

יתרה מכך, אין להזניח את מחיר הרכישה של קולרים אלו. בדרך כלל הם פועלים עם א מנוי חודשי . כאשר אתה מקבל את ה-GPS שלך, אז אתה צריך לקשר אותו יישום כדי שזה יעבוד ויטעין אותו באופן קבוע. יתרה מכך, עדיין קשה היום להחזיק מוצרים אמינים ומדויקים מאוד. לכן עשוי להיות מספר מטרים של הבדל. עם זאת, זה יכול להיות פתרון זמני על מנת להבטיח את הבטיחות המרבית של החתול שלך. בהליכה ברצועה לדוגמה. כך שתוכלו לטעון אותו כראוי ולהפעיל אותו מתי שתרצו.

gps חתול שחור
קרדיטים: Asia Tsyhankova/iStock

לפיכך, קולר ה-GPS לחתולים יכול להוות פתרון טוב לניטור ולהירגע לגבי המיקום של בעל החיים שלך. עם זאת, אתה צריך להיות מוכן לשים את האמצעים כדי למצוא כמה אמין ומדויקעבור בן לוויה שלו.