5 טיפים שיהפכו את החתול שלכם לחברותי יותר

אולי אנחנו אוהבים אותם ומקבלים אותם כמו שהם, החתולים היקרים שלנו יודעים לפעמים להראות אופי חזק. אז כדי להימנע מכך שפראים קטנים ישרטו ונושכים כל מה שהם יכולים לשים עליו, וכדי להפוך אותם לבני לוויה הכי נעימים שאפשר, איך מסתדרים? יש כמה טיפים ותרגילים ליישם כדי לעזור לחתול שלך לפתח את היכולת שלו להתחבר!

כפי שאנו יכולים לדמיין, שני המרכיבים החיוניים לפעולה זו הם סבלנות ואדיבות. הכי טוב זה להתחיל ליישם את העצות האלה מוקדם ככל האפשר בחייו של החתול שלך : הפיתוח הזה יהיה קל יותר ויותר טבעי, למרות שתמיד אפשר להתחיל עם מבוגר. גם אם החתול שלך שומר על אופיו הקטןזה לפחות יאפשר לחזק את הקשרים שלך ואת השיתוף שלך.

1. טוב לב ועדינות מעל הכל

זה לא צריך להיות יותר מדי טרחה… היה סבלני ואכן נראה הִגָיוֹן כשמקבלים את ההחלטה לאמץ חתול, נכון? ובכן זהו איכות עיקרית לזכור כשמנסים להפוך את החתול שלך לדוגמא מושלמת לחברותיות. לכל חתול יש את ההתנהגות שלו, וצריך לכבד אותו. אז אל תכריח אותו לעשות פעילויות שברור שהופכות אותו עצבני או תוקפני.

כלב חתול
קרדיטים: iStock

2. תנו לו את כל החיבה שהוא צריך

חיבוקים, דגדוגים, ליטופים… כל האמצעים טובים ל להראות חיבה. וחתול שמרגיש אהוב הוא חיה שמרגישה באמון ועשה לא מפחד מאחריםה, גם אם הוא תמיד יכול לשמור על מזג קצת פרוע. זה לא ימנע ממנו לדעת שאין לו אין מה לפחד איתךאחרת מטר של חיבוקים!

חיבה עוברת גם דרך כינויים! אל תהססו להתקשר אליו שמות קטנים ומתוקים אם תרצה בכך. אין ספק שהוא יתפוס חיבה ואהבה שמאפיין אותם, מספיק כדי לתת לו יותר ויותר ביטחון.

3. הרחב את מעגל החברים שלך

מי אומר חברותי אומר סוציאליזציה! מפגשים עם בני אדם אחרים, חתולים, כלבים, חמוסים, ארנבות – ועוד רבים אחרים – יחשל אותו יכולת גילוי מה שיגרום לו להיות פחות חרד. התנאי היחיד הוא כמובן לוודא שבני האדם או החיות שאיתם אתם מעוררים את המפגש הם פתוח לחתולים. אם אתה לא בטוח, לפקוח עין על החיה שלך כדי שהמצב לא יחמיר. כנ"ל לגבי סביבות : חתולים יכולים לחשוף אמיתי כישורי חוקר !

קרדיטים: Pxhere

4. למדו אותו כמה פקודות בסיסיות

בוא נאמר, "לאמן" חתול זו לא המשימה הכי קלה בעולם. אבל אם הוא יודע לענות לקריאת שקית הפינוקיםכשהוא מסתובב מאוחר מדי או מתחבא מתחת לרהיטים, אין סיבה שהוא לא ילמד כמה הזמנות בסיסיות , לא ? למד אותו בסבלנות ושוב ושוב הוראות פשוטות באמצעות עקרון התגמול יכול להפוך לפעילות גופנית יומיומית!

רחוק מלהכריח את החתול שלך, לאפשר לו לציית לכמה הוראות פשוטות יכול רק לחזק את הקשר והשותפות שלך שמאחד אותך. אכן, הוא יידע ברגע שישמע את שמו שאנו נזכר בבית אוהב (והיכן הוא יכול למצוא מזוןמלבד חיבוקים). כמו כן, הוא יכול ללמוד כי חתול מתנהג היטב אל תטפס על הווילונות.

5. שחקו איתו כמה שיותר

ללמוד עם תגמול זה טוב, אבל להטמיע דברים מבלי להבין זאת , זה יותר טוב ! וזה בדיוק כל העניין של המשחק וה- זמנים מיוחדים שאתה נותן לחתול שלך. אנחנו מכירים את זה טוב מדי, המשחק הוא הפעילות פר אקסלנס לחיזוק הקשרים. אנו עשויים לשקול חתולים כ חיות עצמאיותפר אקסלנס, ההרגל לשחק איתם על בסיס יומיומי רק יעשה אותם חברותי יותר!