8 יתרונות של אימוץ חתול בשיתוף

אם אתה רוצה לקבל בברכה כדור פרווה קטן לביתך, תחילה וודא שאתה יכול לענות על כל הצרכים הדרושים! זו אכן מחויבות לכל החיים ואין להקל בה ראש. בנוסף, אם בעלי חיים מביאים לנו הרבה אהבה ביום יום, עלינו לדעת גם שהחינוך שלהם יכול להיות ארוך. אז אם אתה מרגיש מוכן לעשות את הצעד, הנה רשימה לא ממצה של יתרונות לאימוץ החתול העתידי שלך בשיתוף.

1/ אתה עושה מעשה טוב

לחתולי האגודה יש ​​לעתים קרובות עבר עצוב או קשה. נטושים, אבודים, מטופלים או אפילו פראיים, יש מספר פרופילים. עם זאת, לכל חיה יש את ההיסטוריה שלה והיא תצטרך זמן להסתגל לסביבה חדשה, לא משנה מאיפה היא מגיעה. על ידי אימוץ, אתה מציל חיה ואתה מסכים לאהוב אותו עד סוף ימיו.

חתול בכלוב
קרדיטים: fotocelia/iStock

2/ אתה מפנה מקום לחתול אחר במצוקה

כאשר מתקיים אימוץ, זה א מקום חדש שהופך זמין. עם זאת, מקומות נדירים בהשוואה למספר הבקשות לבעלי חיים נזקקים. בהתאם לתקופה, יהיו יותר מאחרים, ולצערי העמותות באופן קבוע זקוק למתנדבים ולכן לא יכול לטפל בכל המקרים.

3/ אתה יוצא נגד עסק לפעמים מפוקפק

החוות הן לפעמים הונאה ולא באמת לוקחים בחשבון את הבריאות הטובה של בעלי החיים. למרות שחלק מהחוקים בתוקף, יש עדיין רמאים רוצה להרוויח מכסף קל. אם אתה בכל זאת רוצה לקנות חתול בגידול, הקפד לברר על כך. בנוסף, העדיפו חוות קטנות שיהיו קשובות יותר לרווחת בעלי החיים, ולא גדולות בחיפוש אחר התפתחות מתמדת.

חתלתול בארגז הובלה
קרדיטים: Serhii Sleihel/iStock

4/ יש לך בחירה

אם אתה חושב שאין לך ברירה לאמץ חתול בעמותה, תחשוב שוב, מכיוון שהחיות הן רבות וברמה חתולית, יש משהו לכולם! בנוסף, גם הדמויות משתנות: בין החתולים המתלטפים מאוד לעצמאיים ביותר, זה שיבחר בך יכול להיות במקלט! אכן, חתולים בוחרים בנו יותר ממה שאנחנו בוחרים בהם בפועל, אם כי אולי לא היינו מודעים לכך בהתחלה.

5/ לאמץ זה להתחייב נגד נטישה והתעללות

לצערי, נושרים עדיין נוכחים מדי בעולם. יתרה מכך, בשנת 2019, 30 מיליון חברים הכריזו על רשימת הבושה על ידי הדגמה שצרפת הייתה המובילה בנטישת בעלי חיים. נכון לעכשיו, זה לא מובן מעשים כאלה קיימים עוֹד. ואכן, בהיותן מוכרות של בעלי חיים כיצורים חיים, הם חווים הרבה רגשות לנוכח הזוועות שהם יכולים לחוות לפעמים. על ידי אימוץ, זהו אפוא מסר מאבק חזק נגד נטישה והתעללות שאתה שולח. זו מחויבות אמיתית לרווחת בעלי חיים, אבל גם חובה שאתה רוצה לכבד.

חתול מחמד שוכב
קרדיטים: Kseniia Soloveva/iStock

6/ החיות האלה מלאות באהבה

לחתולי האגודה יש ​​עבר קשה לעתים קרובות הרבה אהבה לתת. לאור ההיסטוריה הקשה שלהם לעתים קרובות, יש צורך להקדיש זמן כדי לתת להם אמון, להרגיע אותם ולהכיר אותם עם הסביבה החדשה שלהם. שלב זה יכול להיות מסובך יותר מאשר עם חתולים בחנות חיות, אבל כל מקרה שונה.

7/ אתה מאוד אוהב חיות

עסקי החיות עדיין גדולים מאוד. בנוסף, גזעים רבים התפתחו דרך שינויים גנטיים כדי לספק לקוחות שונים. ואכן, כמו לגבי חיות אחרות, חתולים אינם בורחים מסטנדרטים של "יופי". יתרה מזאת, התפתחויות אלה יכולות ליצור חתולים שביר יותר או עם בעיות בריאות מוקדמות.

לְשׂוֹחֵחַ
קרדיטים: NiseriN / iStock

כאשר אנו דואגים לרווחתם של חתולים, אנו מבקשים לעשות בחירות אתיות ובהתאם לערכים שלנו. בקנייה אנו מעודדים ומשתתפים ב מִסְחָר חיות. יתרה מכך, כאשר מאמצים במסגרת חוזה אסוציאטיבי, יש מאחוריו מעקב אמיתי. כאשר אתה מחליט לקבל חתול בברכה לביתך, יש לך את הבחירה בין לתמוך בארגון מה שמגן עליהם (מפני נטישה וכל מיני התעללות) או מעשיר את שוק בעלי החיים.

8/ גוונים להכנה

בכל זאת נראה לנו חיוני לזכור זאת יש מגדלים רציניים מאוד בעבודתם. למרות שיש הרבה דברים חיוביים בהערכת אגודות להגנה על בעלי חיים, עדיין יכולים להיות גידול קשוב ומכבד. אז היזהר מאוד אם אתה רוצה לקנות ולא לאמץ חתול קטן. הקפד ליידע את עצמך במעלה הזרם על הרבייה המדוברת, על כל הניירות הדרושים, מקור החתולים, אבל גם המקורות שלהם.